Strona główna

Pośród wielu osiągnięć ludzkości, tych które znacząco zmieniły życie człowieka, znajduje się niewątpliwie myśl stworzenia szkoły. Szkoły – specyficznej instytucji, której jedynym celem jest i będzie przekazywanie światu wiedzy i umiejętności, kreowanie człowieka zdolnego do twórczego życia w społeczeństwie i dla jego dobra.

Dyrektor Jerzy Jobczyk

DEKALOG ABSOLWENTA
1. Odróżnia dobro od zła
2. Kulturalnie zaochowuje się w domu, szkole, na ulicy
3. Umie organizować pracę własną, jest twórczy
4. Potrafi współpracować w grupie, jest tolerancyjny i odpowiedzilany
5. Ma poczucie przynależności grupowej, regionalnej i narodowej
6. Identyfikuje się z kulturą polską i europejską
7. Poświęca swój czas na pracę dla innych
8. Szanuje siebie i innych, jest asertywny
9. Troszczy się o zdrowie, przestrzega zasad higieny
10. Zna podstawy języka obcego i dba o kulturę języka ojczystego

GMINNE ZAWODY ID W PIŁKĘ KOSZYKOWĄ CHŁOPCÓW

Dnia 11.03.24r w SP2 Bytow odbyły się gminne zawody ID w piłkę koszykową chłopców. Drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła II miejsce! Gratulacje!

Finał Mini Volley Cup!

Dnia 9.03 odbył się Finał Mini Volley Cup! Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła wysokie V miejsce w trójkach, a drużyna chłopców „dwójki” zajęła 8 miejsce!

TURNIEJ MINI VOLLEY CUP

Za nami już ostatni turniej Mini Volley Cup, który odbył się w minioną sobotę 24.02.24. Do finału dostała się drużyna chłopców „dwójki” oraz jedna drużyna dziewcząt „trójki”. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w finałach już 9.03.24.

GÓRA GROSZA 2023-2024

Samorząd Szkolny dołączył do akcji GÓRA GROSZ 2023/2024. Zebrano kwotę w wysokości  812,58 zł i w dniu 27.02.2024 roku przesłano do organizatorów.

GMINNE ZAWODY IMS W PIŁKĘ RĘCZNĄ

Dnia 22.02.25r odbyły się Gminne Zawody IMS piłka ręczna. Drużyna chłopców reprezentująca naszą szkołę zajęła III miejsce.

GMINNE ZAWODY ID W PIŁKĘ RĘCZNĄ

Dnia 21.02.24r w SP2 Bytów odbyły się Gminne zawody ID w piłkę ręczną. Chłopcy i dziewczynki reprezentujący naszą szkołę zajęli II miejsce!

POWIATOWY FINAŁ W MINI PIŁKĘ SIATKOWĄ

Dnia 14.02.24r w naszej szkole odbyły się powiatowe finały w mini piłce siatkowej chłopców igrzysk dzieci o puchar starosty bytowskiego.
Uczniowie z naszej szkoły zajęli II miejsce.
Gratulujemy!

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU "MAM TALENT"

Miło nam poinformować, że szkolny konkurs "Mam talent" wygrała Hanna Rudnik , uczennica klasy 3b. Hania zaśpiewała piosenkę Sanah "Jestem Twoją Bajką".

BAL KARNAWAŁOWY - KLASY I-III

Jak karnawał to bale przebierańców. Takie bale odbywały się w naszej szkole dla młodszych uczniów w dniach 17-18 stycznia 2024 r.

Spektakl pt. Świat fantasty

Uczniowie wszystkich klas 4 oraz 5a w dniu 21.11.23 wzięli udział w przedstawieniu w Bytowskim Centrum Kultury, gdzie obejrzeli spektakl pt. „Świat fantasty”.

strona:   Previous page 1    2    3    4    5    6    7    8    9    Next page