Dzień Dziewczynek w klasie 2c!
W piątek, 10 października, klasa 2c świętowała Dzień Dziewczynek. Było dużo uśmiechów, radości i miłych niespodzianek. Chłopcy spisali się na medal — przygotowali upominki i słodkości, które sprawiły dziewczynkom ogromną przyjemność.
Dziękujemy wszystkim za wspaniałą atmosferę i wspólne świętowanie!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszych Wróżb Andrzejkowych w bibliotece szkolnej!

Mimo deszczowej pogody uczestnicy pokazali, że sportowy duch i dobra energia potrafią wygrać z każdą aurą!

Szkoła Podstawowa nr 5 w Bytowie
im. majora H. Sucharskiego
ul. Młyńska 11, 77-100 Bytów