Drodzy Ósmoklasiści!
Przed Wami ważny krok – egzamin ósmoklasisty. To naturalne, że możecie czuć stres, ale pamiętajcie – to tylko jeden z wielu etapów w Waszym życiu. Nie definiuje on Waszej wartości ani nie zamyka żadnych drzwi – wręcz przeciwnie, może otworzyć nowe możliwości.
Uczyliście się przez osiem lat – to ogromna praca, której nie da się zmarnować. Egzamin to szansa, by pokazać, ile potraficie. Nawet jeśli nie wszystko pójdzie idealnie, liczy się Wasz wysiłek, zaangażowanie i determinacja.
Zaufajcie sobie. Oddychajcie głęboko. Dacie radę. Jesteście silniejsi, niż Wam się wydaje.
Powodzenia! Trzymamy za Was kciuki!

W piątek, 13 lutego, biblioteka szkolna zamieniła się w prawdziwie walentynkową przestrzeń pełną miłości i książek.


Spotkanie z rodzicami dzieci rozpoczynających naukę w klasie 1.
Szkoła Podstawowa nr 5 w Bytowie
im. majora H. Sucharskiego
ul. Młyńska 11, 77-100 Bytów