Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie plastycznym pt. „Razem uczymy się w otwartych szkołach”. To doskonała okazja, by wyrazić swoją kreatywność i pokazać, jak widzicie wspólną naukę w przyjaznym, otwartym środowisku szkolnym.
Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są u pani Natalii Fryzowskiej.
Zachęcamy do udziału i życzymy twórczych pomysłów!

Stanisław Machut z klasy 8B, jako jedyny uczeń z Bytowa, wziął udział w rejonowym etapie Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego.

Jury z radością ogłosiło wyniki szkolnego konkursu plastycznego, w którym uczniowie klas I–IV zaprezentowali swoje piękne i pełne wyobraźni prace.

Zawodnicy zaprezentowali doskonałą formę, wolę walki i sportowego ducha.
Szkoła Podstawowa nr 5 w Bytowie
im. majora H. Sucharskiego
ul. Młyńska 11, 77-100 Bytów